Personalizētās salvetes ir izteiksmīgs un asprātīgs veids kā atstāt pozitīva un sevis cienoša uzņēmuma iespaidu uz Taviem esošajiem un topošajiem klientiem.

Tās sveiks jaunlaulāto pāri, vai jubilāru. Tiks izcelta jūsu personīgā doma un ballītes moto. Kāds gan būs pasākums bez humora, labas omas, un protams, Salvetēm!

MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic MainGaleryPic

Ja Tev ir radusies ideja, folijas apdruka ir iespējama ne tikai uz salvetēm, bet arī vizītkartēm, galda kartiņām, ielūgumiem, albūmiem un bukletiem, kā arī ādas un imitācijas izstrādājumiem. Vienmēr ir iespējams vienoties par individuāliem risinājumiem tieši Tavām vajadzībām.

Veiksmīgai sadarbībai un vēlamam rezultātam lūdzam laicīgi iesniegt pasūtījumu, tas ir, ne vēlāk kā vienu nedēļu pirms izpildes dienas, jo izvēlētais simbols, vai logo tiek iespiests ar rūpēm uz katras salvetes atsevišķi.